Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

15. 6. 2018

 

Vážení rodiče,

níže najdete několik důležitých informací, které se týkají začátku školního roku 2018/19 a vstupu Vašich dětí do 1.třídy.

  • třídní učitelka: Mgr. Klára Humlová

  • školní stravování: hradí zřizovatel obec Štědrá

  • balíček pro prvňáčky (učebnice, pracovní sešity, včetně školních pomůcek): škola se nově otevírá, jako bonus tyto pomůcky pro tento školní rok hradí zřizovatel obec Štědrá

  • školní družina: školní družina je rovněž zdarma a bude fungovat od 7.00 – 7.45hod. a od 12.00 – 16.00hodin. Je nutné předat nám informaci, zda bude Vaše dítě odpolední družinu navštěvovat či ne. Družina má samostatný vzdělávací program. Bude pro děti odpočinkovým i prožitkovým místem. Od října nabídneme v rámci družiny dětem několik zájmových kroužků, které budou moci navštěvovat. Na první schůzce v září 2018 se dozvíte přesné informace.

    CO  MUSÍ ŠKOLÁČEK  MÍT DO 1.TŘÍDY:

  • aktovka, penál, pevné bačkory, sáček se sportovním oblečením na TV a cvičkami

  • obaly na učebnice a pracovní sešity – zakoupíte jako KOMPLETv papírnictví nebo velkých marketech (poptávejte „obaly pro 1.třídu“),

Veškeré informace (vč. školních dokumentů, atd.) najdete na: www.zsamsstedra.estranky.cz

Pokud byste měli jakékoli další dotazy či připomínky, pochybnosti nebo názory, neváhejte a kontaktujte mě na tel. 725 840 608 nebo na e-mailovou adresu: zsstedra@seznam.cz.

Těšíme se na Vás a Vaše děti v pondělí 3.9.2018 v 8.00 hodin v 1. patře ZŠ!

Tento den přivítáme prvňáčky a povíme si další informace.
Přejeme Vám i Vašemu školáčkovi přitažlivou výuku a těšíme se na dobrou vzájemnou spolupráci!

.