Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání Týnušce

(Tým MŠ, 17. 9. 2017 17:50)

Děkujeme mamce a taťkovi Janíčkům za milá slova. Týnušce přejeme, aŤ se jí v nové školce líbí a je stále tak milá a šikovná, jako byla u nás. Máme ji moc rádi. Jste kdykoli vítáni.
Klára, Jituška učitelka a Jituška kuchařka:)

Poděkování

(Janíčkovi, 31. 7. 2017 11:12)

Milá Klárko, Jituško a Jíťo, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za to, s jakým nasazením, elánem, trpělivostí a péčí se staráte o děti, které MŠ ve Štědré navštěvují. Jsme velice rádi, že naše Týnka mohla navštěvovat právě tuto školku, že poznala prima kamarády, paní učitelky a paní kuchařku. Týnka se ve školce naučila spoustu nových věcí. Každý den vyprávěla s nadšením zážitky ze školky. Děti byly vedené k tomu, aby se měly rády, aby si pomáhaly a chovaly se k sobě pěkně. Moc za vše děkujeme a přejeme celému Vašemu týmu hodně sil a trpělivosti do další práce a hodně krásných zážitků s dětmi v novém školním roce :-))

Poděkování

(Manželé Kordošovi, 23. 6. 2016 20:05)

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní učitelce Klárce a paní učitelce Jitušce za milé a laskavé vedení dětí v mateřské škole. Dcera si poslední předškolní rok nadmíru vychutnala, do školky se těšila a užívala si všechny aktivity, kterých bylo opravdu požehnaně. Nespočet výtvorů a nápadů nám bude ještě dlouho zdobit nástěnku u nás doma. Jsme opravdu spokojeni s vedením dětí, s programem a hlavně s přístupem k našim dětem. Besídky byly veselé a "promakané", děti báječně spolupracovaly a podle jejich výrazů si parádně užívaly.
Ještě jednou VELKÝ DÍK energické Klárce a láskyplné Jitušce.

Re: Poděkování

(p.uč. Klára, 15. 7. 2016 21:03)

Děkujeme za milá slova. Terezka nám bude velmi chybět, ještěže nebydlí daleko. Rády ji kdykoli uvítáme u nás ve školce!